چگونه می توان با ماشین در زمستان سرد زمستان، یک فریب به شما داد؟

- Sep 07, 2018 -

یخ های زمستانی، مه، باران و برف، دمای پایین، محیط پیچیده، تاثیر بیشتری بر رانندگی ایمنی دارند. رانندگان باید درک در مورد رانندگی ایمن در زمستان را بهبود ببخشند، دانش و مهارت های رانندگی زمستانی را تقویت کنند و از یخ زدگی، لغزش و حوادث جلوگیری کنند و روش های مقابله با مشکلات رایج در رانندگی در زمستان را مدنظر قرار دهند. هر فصل در فصل زمستان هرگز رانندگی نکنید.

1. فصل تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه باید برای نگهداری فصل وسیله نقلیه انجام شود. ترمز خودرو، فرمان، سیستم رانندگی و خطوط لوله گاز، خطوط لوله آب، خطوط لوله نفت و سایر اجزاء باید به طور کامل بررسی و نگهداری شوند تا وسیله نقلیه با تجهیزات ضد انجماد لازم تجهیز شود. روغن مورد نیاز را اضافه کنید.

(1) ضد یخ در طول نگهداری روزانه وسیله نقلیه، می توان آب نرمال را به ضد یخ اضافه کرد، و باید ضد یخ جایگزین شود. اگر خنک کننده کافی نباشد، آن را تشکیل می دهد، در غیر این صورت دمای موتور موتور بیش از حد بالا خواهد بود، در نتیجه آسیب به قطعات موتور. محلول ضد یخ را با توجه به روش استفاده از محصول جایگزین کنید. کلید این است که تا حد امکان به آب تمیز توجه کنید، حداکثر تا حد ممکن گاز را گاز بکشید، "مقاومت هوا" را تولید نکنید، تا بعد از اینکه وسیله نقلیه برای مدت زمان طولانی حرکت کرد، متوجه باشید وضعیت و مقدار آن را تشکیل می دهند. برای انجام بازرسی دقیق، و دوباره آن را پر کنید.

(2) باتری گرم و شارژ شده است. اکثر باتری های موجود در خودرو باتری های اسید سرب است. در محیط سرد، با توجه به انجماد، باتری اغلب سرد می شود، و می توان از اقدامات مناسب برای نگه داشتن باتری گرم و شارژ استفاده کرد.

(3) برای بررسی لاستیک ها توجه کنید. در زمستان درجه حرارت سرد است و لاستیک نسبتا سخت و شکننده در یک محیط با درجه حرارت پایین است. بنابراین، آیا فشار هوا مناسب است به طور مستقیم بر زندگی تایر و ایمنی وسیله نقلیه تاثیر می گذارد. اگر فشار هوا خیلی پایین باشد، میزان خم شدن دیوار تایر افزایش می یابد و دمای پایین به آسانی می تواند لاستیک دیوار جانبی را شکست دهد. اگر فشار هوا بیش از حد بالا باشد، گرفتن تایر کاهش خواهد یافت. توجه کنید که تورم هر تایر متعادل است. همچنین ممکن است جایگزین لاستیک های خودرو با لاستیک های زمستانی در زمستان باشد.

(4) نصب زنجیره های برف در آب و هوای برف و یخ. در آب و هوای یخ و برف، قبل از سفر باید زنجیره برف را نصب کنید. پس از برخورد با برف و جاده یخی، آن را نصب نکنید. از آنجا که نصب موقت زنجیره برف مشکل تر از نصب در پیش است، آن را منجر به ایمنی نیست. قبل از نصب و جداسازی وسایل نقلیه را در محل امن قرار دهید. اگر در جاده شلوغ هستید، باید علائم هشدار دهنده ترافیکی لازم را تنظیم کنید. پس از نصب زنجیره برف، سرعت رانندگی نباید بیش از 50 کیلو متر در ساعت باشد و به منظور جلوگیری از شتاب و یا کاهش سرعت ناگهانی، به حداکثر ممکن توجه شود. همچنین می توانید ابزار ضد لغزش مانند بوش آهن و آهن را در نظر بگیرید.

5 meter long recreational vehicle RV bus running by gasoline and diesel.jpg

2. وسیله نقلیه را بیشتر زمستان "معاینه فیزیکی"

رانندگی زمستانی از دست دادن قطعات نقلیه بیشتر است. نصب و راه اندازی ایمنی وسیله نقلیه باید به طور مرتب بررسی شود، مانند فرمان، ترمز، روشنایی، شاخ، پاک کننده ها و دیگر قطعات کلیدی، از بین بردن خطرات ایمنی. تمرکز بر جنبه های زیر:

(1) بررسی شرایط مایع مانند سوخت، روغن موتور روغن و مایع ترمز؛

(2) تمام چراغ ها، از جمله روشنایی و نصب سیگنال را بررسی کنید؛

(3) بررسی کنید که آیا فشار لاستیک طبیعی است و تاج آسیب دیده است؟

(4) شلنگ موتور را برای ترک یا نشت چک کنید؛

(5) کمربند فن را برای آسیب ببیند و اینکه آیا انسداد مناسب است.

(6) بررسی کنید که آیا زنجیرهای برف نصب شده اند و یا ابزار ضد لغزش مانند بوش آهن و آهن را حمل می کنند.

hot sale MPV customized seat Electric auto seat.jpg

3، به موقع درک اطلاعات مربوط به شرایط جاده

در اینجا برای یادآوری هر کس: قبل از رانندگی، اطلاعات وضعیت جاده را از طریق تلویزیون، رادیو و غیره، پیش از آن آماده کنید.


  • صندلی سینما با چرم
  • مرکز خدمات خارج از کشور صندلی های لوکس اتومبیلی با صندلی سبک جدید / صندلی ماشین کسب و کار با پایه الکتریکی و بخاری
  • آسان نصب استادیوم صندلی قابل حمل صندلی
  • صندلی مسافر ارزان با صندلی عقب و پوشش چرم برای مربی
  • صندلی های استراحت کننده اتوبوس لوکس با صندلی های عقب برای ولوو
  • بهترین صندلی مربی قابل تنظیم در عقب برای قطار، اتوبوس حمل و نقل، اتوبوس ولوو

محصولات مرتبط